Oferty pracy

Kogo szukamy:

Szukamy pasjonatów bezpieczeństwa IT – osób, które chcą zdobywać wiedzę z zakresu zarządzania tożsamością i dostępem (IDM) oraz zarządzania zgodnością i ryzykiem (GRC).

Realizujemy projekty dla największych klientów z branż takich jak administracja państwowa, energetyka, petrochemia czy finanse. Świadczymy usługi doradcze, audytowe oraz wdrożeniowe.

Dołącz do zespołu – zostań jednym z naszych ekspertów!

Twoje zadania będą obejmowały:

  • Diagnozę potrzeb klienta od strony technicznej
  • Projektowanie architektury systemów wg. zapotrzebowania klienta
  • Przygotowywanie środowisk demonstracyjnych i POC
  • Wdrażanie rozwiązań
  • Wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów konfiguracyjnych

Oczekujemy od Ciebie:

  • Podstawowej wiedzy inżynierskiej  z zakresu systemów operacyjnych Windows/Linux/Unix
  • Podstawowej wiedzy o relacyjnych bazach danych i bazach LDAP
  • Umiejętności tworzenia złożonych zapytań SQL i LDAP
  • Podstawowej umiejętności tworzenia skryptów w powłoce shell/powershell
  • Co najmniej dobrej znajomości JSP/Java
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (B1)
  • Umiejętności kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Chęci uczenia się nowych technologii oraz rozwiązań dla biznesu,
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Samodzielności – adekwatnej do poziomu wiedzy i doświadczenia 🙂

Mile widziane będą:

  • Umiejętność instalacji systemów operacyjnych i oprogramowania
  • Podstawowa znajomość PLSQL
  • Podstawowa wiedza o serwerach aplikacyjnych Tomcat/Jboss
  • Znajomość Websphere lub WebLogic
  • Doświadczenie przy pracy z systemami do zarządzania uprawnieniami i użytkownikami

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą
  • Gwarantujemy możliwość podwyższania kwalifikacji – pracę na zaawansowanych systemach,  uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach
  • Wiemy, że nie tylko praca jest ważna – zapewniamy elastyczne godziny pracy  oraz pakiet benefitów (MultiSport, pakiet medyczny, bonusy świąteczne, wyjazdy firmowe, zajęcia językowe)