Oferty pracy

Kogo szukamy:

Pasjonatów bezpieczeństwa IT – tych którzy mogą tę pasję podeprzeć sporym doświadczeniem jak i tych którzy jeszcze trochę muszą się nauczyć.

Twoje zadania będą obejmowały:

  • Diagnozę potrzeb klienta (od strony technicznej) – wsparcie działu handlowego
  • Projektowanie architektury systemów wg zapotrzebowania klienta
  • Przygotowywanie środowisk demonstracyjnych i POC
  • Wdrażanie rozwiązań
  • Wsparcie Klientów w rozwiązywaniu problemów konfiguracyjnych

Czego oczekujemy?

  • Podstawowej wiedzy inżynierskiej z zakresu Systemów Operacyjnych Windows/Linux/Unix
  • Podstawowej wiedzy o relacyjnych bazach danych i bazach LDAP
  • Umiejętności tworzenia złożonych zapytań SQL i LDAP
  • Podstawowej umiejętności tworzenia skryptów w powłoce shell/powershell
  • Co najmniej dobrej znajomości JSP/Java
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (B1)

Mile widziane będą:

  • Umiejętność instalacji systemów operacyjnych i oprogramowania
  • Podstawowa znajomość SQL i PL/SQL
  • Podstawowa wiedza o serwerach aplikacyjnych Tomcat/Jboss mile widziana znajomość Websphere lub WebLogic
  • Doświadczenie przy pracy z systemami do zarządzania uprawnieniami i użytkownikami

Dodatkowo potrzebne ci będą

  • Umiejętność kreatywnego myślenia i rozwiązywania problemów
  • Chęć uczenia się nowych technologii oraz rozwiązań dla biznesu, mile widziane doświadczenie przy pracy z systemami do zarządzania uprawnieniami i użytkownikami
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność adekwatna do poziomu wiedzy i doświadczenia (junior / senior)

Jeśli nie spełniasz wszystkich wymienionych powyżej wymagań – aplikuj na stanowisko juniora!!

Dlaczego warto z nami pracować:

  • Jesteśmy zespołem doświadczonych inżynierów i chętnie podzielimy się z Tobą naszą wiedzą
  • Zapewniamy możliwość podwyższania kwalifikacji, uczestnictwa w szkoleniach i konferencjach
  • Wiemy, że nie tylko praca jest ważna – zapewniamy elastyczne godziny pracy (także z opcją home office – Senior ) oraz pakiet benefitów (MultiSport, Medicover,bonusy świąteczne, wyjazdy firmowe)