Advanced Threat Summit 2021 już niedługo! W pierwszy dzień wydarzenia, 22 listopada o godzinie 11.00 przeprowadzimy warsztaty „Zarządzanie podatnościami – wszystko, co chcielibyście wiedzieć, ale boicie się zapytać” z użyciem narzędzia RSA Archer. 

Warsztaty zostaną przeprowadzone przez Grzegorza Kowalczyka i Pawła Kulpę, architektów IDM/GRC z SimplySec. 

Opis warsztatów:

Podatności to obok czynnika ludzkiego najczęściej wymieniana przyczyna ataków. Globalne bazy zawierają dziesiątki tysięcy luk systemowych. Jak zabezpieczyć organizację przed tak ogromnym ryzykiem? Jak odpowiednio zarządzić procesem, aby chronić właściwe zasoby? Które zasoby są właściwe i które podatności kluczowe? Przed tymi i podobnymi pytaniami stają osoby zarządzające, odpowiedzialne za bezpieczeństwo cybernetyczne oraz całościowe zarządzanie ryzykiem w organizacji. Jeżeli to właśnie Państwo – serdecznie zapraszamy do udziału w warsztacie!

Przebieg warsztatów:

  • Miejsce zarządzania podatnościami w całościowym zarządzaniu ryzykiem w organizacji.
  • Czy obecna klasyfikacja systemów pod względem ważności, ma sens?
  • Czy mając armię skanerów jesteśmy bezpieczni?
  • Co robić gdy nie ma patcha?
  • Jak obsłużyć wyjątki w procesie?
  • W jaki sposób mierzyć skuteczność? Jak monitorować KPI-e?

Czeka na Państwa ekspercka dyskusja na najwyższym poziomie poprzeplatana live demo oprogramowania RSA Archer oraz konkurs z nagrodami.

Korzyści z udziału:

Uczestnik pozna możliwości RSA Archer, pozna oprogramowanie do zarządzania podatnościami oraz szeroko pojętymi ryzykami w organizacji. Uzyska konkretne wskazówki, jak wdrożyć odpowiednie procedury zarządzania podatnościami w organizacji.